BERNAFON LEOX ile DOĞALLIĞINI ORTAYA ÇIKAR

0
382

BERNAFON LEOX ile DOĞALLIĞINI ORTAYA ÇIKAR

İlk True Environment Processing™ özellikli (8 ms ses işlemleme süresi) Super Power | Ultra Power işitme cihazı Leox, gerçeğe en yakın olan ses algısı ile kullanıcılarına yeni bir farkındalık seviyesi kazandırır. Benzersiz amplifikasyon gücü, optimum konuşma anlaşılırlığı ve bağlantı seçenekleriyle Leox, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan, güçlü cihaz kullanıcılarının, her koşul altında günlerini konforlu sürdürmelerini ve hayatı doğal akşında yaşayabilmelerini sağlar.

İleri ve çok ileri kayıplı hastalarda azalmış zamansal ve frekans çözünürlüğü ile baş gösteren konuşmayı anlama zorluğunun üstesinden True Environment Processing™ teknolojisinin sesleri gerçek zamanlı tespit edip çevre seslerinden ayırması ve sinyal gürültü oranının iyileştirilmesiyle gelir. Dinamik Çevre Kontrol Sistemi (DECS™) çekirdek teknolojisi çevreyi saniyede 32.000 veri noktasıyla analiz eder:  Yönlülük ve gürültü azaltmayı bir araya getirerek sinyal gürültü oranının korunmasını sağlar. Değişen çevre koşullarına göre kazanç/sıkıştırma ayarları yapar. Konuşmanın kullanıcının işitsel çözünürlüğü ile uyumlu olması için kişiselleştirilmiş ayarlara izin verir, fonem veya konuşma paketine öncelik vererek işler. Frequency Compositionteknolojisi ile, hastalarda görülen yüksek frekanslardaki kayıpları kokleanın çalışmakta olan bölgesine taşıyarak tüm konuşmayı kayıpsız iletir.  Kazanç ve ses kalitesinden ödün vermeden feedbacksiz maksimum konforu sunar.

DİNAMİK ÇEVRE KONTROL SİSTEMİNİ OLUŞTURAN BİLEŞENLER:

Dynamic Amplification Control™

Sürekli olarak sinyal gürültü oranını belirler ve bu bilgiyi DSP™’ye gönderir.

Dynamic Speech Processing™

Güçlü cihaz kullanıcılarının dinamik durumlarda hızlı bir şekilde meydana gelen değişikliklere yetişebilmeleri için sürekli kazanç ve sıkıştırma ayarları yapar.

Dynamic Noise Management™

Konuşma duraksamalarında dahi konuşmayı bozulmamış ve temiz tutarak, yönelme şeklini belirler ve eşzamanlı olarak arka plan gürültüsünü azaltır.

Dynamic Feedback Canceller™

Sabit bir ses kalitesiyle daha fazla kazanca izin veren Bernafon’un en etkin feedback yönetim sistemidir.

  • IP68 onaylı suya ve toza karşı maksimum dayanıklılık
  • Çift taraflı iletişim sağlayan NFMI teknolojisi
  • 2.4 GHz Bluetooth® Low Energy ile kablosuz bağlantı
  • Çok renkli LED durum göstergesi
  • Telecoil uyumu
  • Pediatrik uygulamaya uyumlu opsiyonel kilitli pil yuvası
  • Pediatrik uygulamaya uyumlu boynuz
  • FM sistem uyumu
LEOX LEOX  UP LEOX SP
OSPL 90 (kulak simülatörü) 146 dB SPL 143 dB SPL
FULL-ON GAIN (kulak simülatörü) 87 dB 83 dB

Bir Cevap Yazın