Bernafon, Zerena 9|7|5 artık Türkiye’de!

0
495

Ses İşime Cihazları olarak Nisan ayında gerçekleşen Bernafon Bayi Toplantısında lansmanını yaptığımız ve Mayıs ayı itibari ile satışına başladığımız, DECS teknolojisi ile fark yaratan Zerena 9|7|5 ürünlerini kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyuyoruz. DECSTM teknolojisi Dynamic Environment Control SystemTM`nin kısaltmasıdır. Bu hassas teknoloji tüm dinleme ortamlarında anında ve kusursuz bir şekilde çalışır. Cihazlar, nerede olduğunuzdan ve neyle meşgul olduğunuzdan bağımsız olarak konuşma seslerini optimize etmek için ortamla senkronize kalır. Konuşmayı anlamayı olumsuz yönde etkilemeden hassas bir şekilde gürültüyü azaltarak sohbetlere katılımı kolaylaştırır.

Made for iPhone® özelliği sayesinde Zerena 9|7|5, iPhone®, iPad® veya iPod® touch ile doğrudan iletişim ve kontrole imkan verir.

Ayrıca tüm Bluetooth özellikli telefonlar ile uyumlu SoundClip-A, Zerena kullanıcılarına kesintisiz ve sınırsız işitme için de çekici seçenekler sunar.
SoundClip-A’yı müzik dinlemek, ahizesiz telefon görüşmeleri yapmak ve TV izlemek için kablosuz kulaklık seti olarak kullanabilir, uzak mesafedeki ve gürültülü ortamlarda iletişim için uzaktan kumanda veya uzak mikrofon özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Apple Store ve Google Play`den indirilebilen EasyControl-A uygulaması TV ve telefonlardan aktarılan sinyalin ses seviyesini düzenler, programı değiştirir, işitme cihazlarını sessize alır, pil seviyesini gösterir ve “İşitme cihazlarımı bul” işlevini kullanır.

...

Modern İşitme Teknolojisi | Bernafon Zerena 9

Üst düzey kaliteye sahip Bernafon Zerena 9 işitme cihazları, olağanüstü DECSTM teknolojisi sayesinde işitmenin dinamiklerini yeniden tanımlar. İsviçre’den gelen yüksek ses kalitesi. https://www.bernafon.com.tr/products/category-9_h1-2017

Bir Cevap Yazın