Duyumed İşitme Cihazları A.Ş’ de Mayıs

0
793

3- 4 Mayıs 2019 Tat ve Koku Zirvesindeki standımızda KBB uzmanları ile odyoloji ve işitme cihazlarındaki yeni gelişmeleri paylaştık. 

4 Mayıs 2019 tarihinde İzmir MedicalPark KBB kliniğine Sonic işitme cihazları ve Biomed vestibüler test sistemleri hakkında bir sunum gerçekleştirdik. 

​​6-10 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye distribütörlüğünü yapmış olduğumuz MedRx firmasının distribütör toplantısı Budapeşte’de yeni ürün ve teknolojilere ek olarak tinnitus eğitimleri ile tamamlandı. Toplantı programı içerisinde Türkiye’de Tinnometer ile yapılmış olan tinnitus çalışmaları konusunda Duyumed sunumuda bulunuyordu.  

15-16 Mayıs 2019 Biruni Üniversitesi’nin mezuniyet öncesi son derslerinde uygulamalı vestibüler testler eğitimini gerçekleştirdik. Biruni ailesine teşekkür eder, tüm odyoloji öğrencilerine başarılar dileriz. 

21 Mayıs 2019 Sonic bölge satış müdürü Fabio Lorenzet, Sonic’in sektördeki 25. yıldönümü ve Captivate modelleri ile ilgili güncellemeler için Türkiye’deydi. 

24-25 Mayıs 2019 tarihinde Marmara Odyoloji günlerindeki standımızda Sonic işitme cihazlarındaki yeni gelişmeleri paylaştık. 

26.05.2019 tarihinde İşitme Kaybı ve Rehabilitasyon Kursu için Ankara’daydık. İnteraktif Oyun Odyometrisi sunumu gerçekleştirdik. 

30 Mayıs 2019 tarihinde Hacettepe Üniversitesi odyometri programı Biomed vestibüler test sistemleri ve MedRx Tinnometer tinnitus ölçüm sistemi sunumu gerçekleşti.  

Duyumed hakkında; 1997 yılında kurulan Duyumed, işitme cihazları ve odyoloji cihazları konusunda faaliyet gösteren bir işitme ve odyoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Duyumed A.Ş. Sonic işitme cihazları, Resonance odyoloji cihazları, Amplivox odyoloji cihazları, Biomed-Jena vestibüler sistem test cihazları, Echodia elektrofizyoloji cihazları ve MedRx REM, tinnitus ölçüm cihazlarının Türkiye tek distribütörüdür. 

Ayrıntılı bilgi için; info@duyumed.com 

Bir Cevap Yazın