Erişçi Akademi’de Geçen Ay.

0
628

9. VERTİGO SEMİNERLERİ

22 Mart 2019 tarihinde Acıbadem Hastanesi – Kadıköy Hastanesinde düzenlenen 9. Vertigo Seminerleri yoğun ilgi gördü. Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.ve Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte Erişçi Elektronik olarak Fransız Virtualis Marka Sanal Gerçeklik ile Vestibüler Rehabilitasyon teknolojisini katılımcılarla buluşturduk.

15. Türk Rinoloji – Otoloji Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

5 Nisan tarihinde Antalya’da düzenlenen 15. Türk Rinoloji – Otoloji Baş Boyun Cerrahisi Kongresinde, Erişçi Elektronik Satış ve Pazarlama Koordinatörümüz Uzm. Ody. Engin Danişmen Geniş Bant Timpanometri Sunumunu gerçekleştirdi. Katılımcılara teşekkür ederiz.

VERTİGO FORUM II

Vertigo Forum II, 11 – 12 Nisan tarihlerinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsünde düzenlendi. Erişçi Elektronik Sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte Fransız Virtualis firmasının CEO’su Frank Assaban Vestibüler Rehabilitasyonda Sanal Gerçeklik ile ilgili yapmış olduğu sunum ve kurs yoğun ilgi gördü. Erişçi Elektronik Ürün Müdürü Sn. Mine Tuna tarafından FHIT ve Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölüm Başkanı Sn. Prof. Dr. Bülent Şerbetçioğlu ve Uzm. Ody. Oğuz Yılmaz tarafından yapılan Dinamik Postürografi kurslarına da katılım ve ilgi oldukça yüksekti. Katılımcılara teşekkür ederiz.

İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezlerine Akademik ve Sektörel Bakış Sempozyumu

İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezlerine AKADEMİK ve SEKTÖREL BAKIŞ sempozyumunun ilki 13-14 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Green Park Merter Hotel’de 220 kişinin katılımı ve son panele kadar süren yoğun ilgileri ile tamamlandı.

Otoloji & Odyoloji Konferansı – 1
İşitme Sağlığında Tanı, Tedavi ve Teknolojik Yaklaşımlar

Doğuş Üniversitesi Çengelköy Kampüsünde düzenlenen kongrede Erişçi Elektronik Satış ve Pazarlama Koordinatörümüz Uzm. Ody. Engin Danişmen, Geniş Bant Timpanometri sunumu ve Ürün Müdürümüz Sn. Mine Tuna VHIT sunumlarını gerçekleştirmişlerdir. 

 2. Geleneksel Medipol Odyoloji Öğrenci Kongresi

27-28 Nisan 2019 tarihinde Medipol Ünversitesi Kavacık Kampüsünde düzenlenen 2. Geleneksel Odyoloji Öğrenci Kongresine katıldık. Erişçi Elektronik Satış ve Pazarlama Koordinatörümüz Uzm. Ody. Engin Danişmen Geniş Bant Timpanometri Sunumunu ve ABR Pratik uygulaması yapıldı. Katılımcılara teşekkür ederiz.

Trakya’da KBB GÜNCEL – 3

Trakya Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği’nin 
27 Nisan 2019 tarihli “KBB’de Güncel-III / Vertigo Buluşması” toplantısı Kulak Burun Boğaz camiamızın saygıdeğer isimlerinden Prof. Dr. Sertaç Yetişer ve Prof. Dr. Armağan İncesulu’nun davetli konuşmacı olarak katkıları ile Lüleburgaz’da gerçekleştirildi.

Abdi İbrahim İlaç Firması’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen toplantı süresince Erişçi Akademi tarafından vHIT, fHIT ve Sanal Gerçeklikle Vestibüler Rehabilitasyon cihazları ile atölye çalışmaları da yürütüldü. Katılımcılara teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın