III. Uluslararası Katılımlı Odyoloji Öğrenci Kongresi’ne rekor katılım!

0
480

Birincisi 2015’te Hacettepe Kültür Merkezi’nde 300’e yakın katılımcı ile ikincisi geçen sene 500’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleşen kongrenin bu seneki katılımcı sayısı 1000’i aştı!

Kongreyi düzenleyen Hacettepe Üniversitesi Odyoloji Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi İşitme ve Denge Topluluğunu tebrik ediyoruz.

“Kongremiz bilimsel içeriğini Odyoloji Biliminin temel misyonuna uygun olarak Odyoloji Biliminde interdisipliner çalışma felsefesinden hareketle farklı disiplinleri bir araya getiren bir kongre olmasını hedefledik. Kongremizin bu disipliner anlayışını benimseyip büyük katkıları olan başta sayın Bölüm Başkanı Prof.Dr.Gonca Sennaroğlun hocamıza, Uzm.Ody.Emre Gürses hocamıza, tüm değerli hocalarıma, kongre ekibine ve Odyoloji Bilimi ile ilgilenen bizleri yalnız bırakmayan Türkiye’nin dört bir yanından bin bir zahmetle gelen tüm katılımcılarımıza ve desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza tekrardan gönülden teşekkür ediyorum.”

 HACETTEPE İŞİTME VE DENGE TOPLULUĞU BAŞKANI MELEK OĞUZ


Hacettepe Üniversitesi İşitme ve Denge Topluluğu – Ana Sayfa | Facebook

Hacettepe Üniversitesi İşitme ve Denge Topluluğu. 1.450 beğenme · 516 kişi bunun hakkında konuşuyor. Hacettepe Üniversitesi İşitme ve Denge Topluluğu… https://www.facebook.com/IsitmeDengeToplulugu

Bir Cevap Yazın