2 minutes reading time (305 words)

2. İşitme Cihazları Sempozyumu 2018 - The Green Park Pendik Hotel - İstanbul

itdersempozyumII

SEMPOZYUM DAVET

Saygıdeğer davetliler,

İŞİTDER (İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği) tarafından 27 – 28 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul'da düzenleyeceğimiz 2. İşitme Cihazları Sempozyumu'na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Sempozyumumuzun ana amacı, işitme cihazı teknolojisindeki güncel teknolojileri, gelişmeleri, ürün ve hizmetleri sizlerle paylaşmak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmenize olanak sağlamaya çalışmaktır.

Sempozyumda yer alacak kurslar ile; işitme cihazı teknolojisindeki yeniliklerin pratik olarak uygulanması ve uygulamadaki problemlerin çözümlerine yer verilecektir.

Ayrıca sempozyumumuzda Sağlık Bakanlığı ve SGK temsilcileri ile sektörümüzün sorunlarını paylaşarak çözüm önerilerimizi tartışma fırsatı yakalayacağız.

Sempozyumun bir diğer amacı, odyoloji ve odyometri öğrencilerine yönelik kariyer planlama panelimiz sayesinde kariyerlerini planlamaları için yardımcı olmaktır.

Sonuç olarak işitme cihazı ithalatçıları, imalatçıları, uygulama merkezleri ile hekim, uzman odyolog, odyolog ve odyometristler gibi tüm disiplinleri bir araya getirmeyi amaçlayan bu sempozyumda, etkin ve faydalı bir sinerji yaratmayı hedefliyoruz.

İşitme cihazı, işitsel implant ve diagnostik sektöründe faal olarak çalışan konuşmacılarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaşacakları sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Siz yoksanız bir eksiğiz…

İŞİTDER | İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği

SEMPOZYUM PROGRAMI

​TOPLANTI YERİ : 

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center - Kaynarca Mahallesi Erol Kaya Caddesi No:204 Pendik – İstanbul / Türkiye

KAYIT ÜCRETLERİ

9. Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi Yakla...
Çağlar Boyunca Orta Kulak Enfeksiyonları
 

Popüler Bloglar

BLOG TAKVİMİ

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin