İşitme Teknolojileri Sempozyumuna Erken Kayıt Süresi Uzatıldı…

0
450

İşitme Teknolojileri Sempozyumuna olan yoğun talep üzerine erken kayıt ücretleri, online kayıtlar için 29 Kasım’a kadar uzatılmıştır. Kongre günü on-site kayıtlarda indirim uygulanmayacaktır.

10 Kasım 2019 tarihi sonrası kayıt iptali ve iadesi yapılmayacaktır.

Kurs sonunda kursiyerlerimize sertifika verilecektir.

Kayıt Ücretlerine Dahil Olan Hizmetler;

Tam (2) gün toplantı katılımı, öğle yemekleri, çay-kahve molası ikramları, sempozyum yaka kartı, sempozyum katılım sertifikası, stand alanı ziyaret.

Kayıt ücretlerine %18 KDV dahildir.

Öğrencilerin, öğrenci belgelerini ibraz etmeleri gereklidir.

Kaydınızın teyidi için www.its2019.org sitesinden online kayıt formunu doldurduktan sonra, gerekli ödemenin yapıldığına ilişkin banka dekontunun ya da eksiksiz doldurulmuş mail order formun Dalya Turizm Kongre Hizmetleri’ne 0 (232) 464 88 31 nolu faks veya ferhat@dalyatur.com mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya banka dekontu ile yapılacak başvurular konfirme edilmeyecek olup bekleme listesine alınacaktır.

Ödeme Seçenekleri:

Havale /EFT: Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ” Kayıt ol ve sonra öde” butonuna tıklayınız.

Dalya Turizm hesap bilgileri aşağıdaki gibidir:        

  • Hesap Adı: Dalya Fuarcılık 
  • Banka: Yapı Kredi Bankası
  • Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR – 220
  • Hesap No: 56373202
  • IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 3732 02

Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu ferhat@dalyatur.commail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir. Ayrıca online kayıt formu doldurulmadan sadece havale/EFT ödemeleri geçersiz sayılacak olup, katılımcılar online kayıtlarını tamamlanana kadar yedek listesinde yer alacaktır. Kayıt konfirmasyon maili online kayıt ve ödemenin tamamlanmasının ardından kesinlik kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın