İşitmede yeni bir boyut , Akıllı işitme cihazı.

0
687

Gelecek burada:
İşitmede yeni bir boyut , Akıllı işitme cihazı

LiNX 3D™ ReSound işitme cihazı teknolojisinin en yeni akıllı işitme cihazıdır. İşitme cihazı kullanıcıları gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayacak ve çevre seslerini rakip ürünlere kıyasla %80 daha iyi duyacaklar. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla işitmekten büyük keyif alacaklar. Ayrıca yeni ReSound Smart 3D uygulamasıyla çevre seslerini yönetebilecekler.

Üstelik dahası da var!
ReSound LiNX 3D işitmeye getirdiği yeni boyutla sizi kendisine hayran bırakacak. Uzaktan bağlantı artık işitme cihazı endüstrisinde de yerini almış bulunuyor. ReSound teknolojisi sizi rekabetin de ilerisine taşıyor ve işitme cihazı kullananlar nerede olursa olsun uzaktan ayar yapabilme imkanı tanıyor. LiNX 3D işitme cihazı kullananlar hayatın içinde işitme ile ilgili zorlukla karşılaştıklarında işitme cihazlarına uzaktan bağlanılıp en iyi ayarlar kolaylıkla ve etkili bir şekilde yapılabilir. Tüm bunlar yeni ReSound Smart Range C platformu, yeni ReSound Smart Fit yazılımı ve yeni Cloud teknolojisi sayesinde gerçekleşiyor.

ReSound LiNX 3D Temel Özellikler 

​​​​BINAUR​​AL DIRECTIONALITY III

Çevre hakkındaki bilgilerin kulaktan kulağa sürekli olarak aktarımı herhangi bir dinleme ortamındaki çoklu bileşenleri ve mikrofon ayarlarını daha iyi hale getirir. İşitme cihazını kullananlar çevresindeki seslerden onun için önemsiz olanlardan ziyade önemli olanlara odaklanabilir. Bu sayede her iki kulaktan gelen doğru bilgiyle birlikte konuşmaların takibini kolayca yapabilir ve doğal olarak dikkatini verebilir.

SPATIAL SENSE (KONUMSAL ALGI)

Konumsal işitmeye ilişkin beyine doğal akustik bilgi sağlayan interaural şiddet farklılıklarını ve kulak kepçesi ipuçlarını oluşturan algoritmaları birleştirir. Kullanıcıların seslerin nereden geldiğini saptamalarında yardımcı olur. Böylelikle onlara çevrelerini daha doğal algılama ve olabilen en iyi ses kalitesini sağlama imkanı verir.

BINAURAL ENVIRONMENTAL OPTIMIZER II

Tek bir spektral çıkarma teknolojisi istenmeyen gürültüyü konuşma sinyallerini etkilemeksizin azaltır. İşitme cihazı kullanan gürültülü dinleme ortamlarında konuşmaları anlamada zorlanmaz ve rahat bir işitme sağlanır.

​DFS ULTRA II WITH MUSIC MODE

Hızlı feedback analizlerini sağlayan DFS Ultra II yüksek doğruluk payıyla feedback (ötme) önleme yoluna gider. Müzik modu uzun bir zaman dilimindeki ses analiz eder ve böylelikle sistem feedback (ötme) sesini müzikten ve diğer ses tonlarından çok daha iyi bir şekilde ayırabilir. Kullanıcılar artık zorlayıcı ortamlarda daha iyi işitmenin ve sesler arasındaki nüansın konforunu ve keyfini sürerler. Müzik modu kullanıcılara daha berrak, daha zengin, bozulmalardan uzak bir müzik deneyimi yaşatır.

​TINNITUS SES ÜRETECİ VE DOĞA SESLERİ

Programlanabilir yapılandırılmış tinnitus terapi sesleri doğa seslerinden oluşur. Tinnitus ses üreteci ve doğa sesleri kullanıcıların “kısır döngüyü” kırmalarına yardımcı olur ve dikkati arka plandaki seslere yönlendirerek kulak çınlamasından uzaklaşıp rahatlamalarına yardımcı olur.​

Düşündüğünden de fazlasını duyabilmek ister misin?

Günlük sohbet ortamında birbirimizi duymak istediğimiz kadar haberleri dinleyebilmek, sevdiğimiz dizileri izleyebilmek ve arkadaşlarımızla telefonda sohbet edebilmek de isteriz. ReSound LiNX3D iştme cihazı tüm bu isteklerinizi yapmak için yanınızda. Üstelik tüm bu sesleri doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.ReSound LiNX 3D iPhone için üretilmiş bir işitme cihazıdır ve kablosuz stereo kulaklık gibi çalışarak sesi iPhone, iPad ya da iPod ‘tan direk olarak işitme cihazına aktarır.

ReSound kablosuz aksesuarlarla televizyonunuzdan gelen toplantı odasındaki ya da arabanızın arka koltuğunda oturanların sesleri doğrudan işitme cihazlarınıza aktarılır.

İşitme de üstün bir deneyim

ReSound LiNX 3D çevrenizdeki sesleri otomatik olarak ayarlar. Dilediğiniz anda sesleri kontrol edebilmek ve kişiselleştirebilmek istemez miydiniz? Yeni ReSound Smart 3D uygulaması sayesinde artık bu mümkün.

Nerede olursanız olun ayarlarınızı güncellemek mümkün.

İsteğiniz doğrultusunda odyoloğunuz ya da odyometristiniz ReSound Smart 3D uygulamanız kanalıyla işitme cihazı ayarlarınızı güncelleyecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey işitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza yaklaştırıp “uygulamayı yükle” tuşuna basmak.

Yeni ayarlarınız yapıldıktan sonra bu yeni ayarı koruyabilir ya da isterseniz tekrar eski ayarlarınıza dönebilirsiniz.

Rahatça kullanın

İşitme cihazınıza güvenmek istemekte son derece haklısınız. Bu sebeple her bir parçasını kirden, nemden ve tozdan korumak için hem içten hem de dıştan iSolate Nanotech teknolojiyle kapladık.

Akıllı ve güvenilir

Kozmetik geleneğin serisi: RIE ve BTE tarzı

Mükemmel formuyla yeni Sure Fit 2 hoparlör tüpleri

Geliştirilmiş hoparlör tüpleri yerleşim açısından konfor sağlar. Daha yumuşak formu sayesinde kulak kepçesini sarar. Ayrıca kulak kanalındaki ilk kıvrımın şeklini alır ve böylece tüp cilde yakın dururken receiver kulak kanalında daha güvenli bir şekilde konumlanmış olur. Daha önce de olduğu gibi tüm receiver türleri ve ince tüpler mevcut dom türleriyle uyumlu olarak kullanılabilir.

Güçlü ve güvenilir

İşitme cihazlarının çetin koşullarda da çalışması gerektiği yaklaşımıyla onlara daha sağlam bir yapı kazandırıyoruz. Aslında işitme cihazı seçiminde güvenilirlik ikinci en önemli özelliktir. Tüm bileşenler (ince tüpleri, receiver ve domlar dahil) suya, kulak kirine ve toza karşı koruyucu iSolate Nanotech teknoloji ile kaplanmıştır. Akıllı tasarım ve iSolate Nanotech kaplama sayesinde devre bileşenleri korunmuş olur. Tüm ReSound BTE ve RIE işitme cihazları su
direncini ve toz geçirmezliğini gösteren IP58 standardına uyumludur.

ReSound Assist ile Uzaktan Fiting İmkanı

İlk uygulamanız her zaman klinikte gerçekleşmektedir.

ReSound Assist size uzaktan ince ayar ve uzaktan işitme cihazı güncellemeleri sunarak hastalarınızla iletişim halinde kalmak için ekstra bir seçenek sunuyor.

ReSound Smart Fit yazılımında ReSound Assist’i yönetebilirsiniz ve daha büyük bir hizmet sunmak için hastalarınızla uzaktan fiting imkanı sunabilirsiniz.

Nasıl çalışır:

  1. Hastanız ReSound Smart 3D App aracılığıyla yardım ister .
  2. ReSound Smart Fit yazılımı ile talebi alırsınız.
  3. Güncellenmiş ayarları ve / veya mesajları gönderiyorsunuz .
  4. Hastanız güncellenmiş ayarları veya mesajları alıyor ve ayarları ReSound LiNX 3D işitme cihazlarına kablosuz olarak indiriyor.

ReSound 3D TEKNOLOJİSİ İLE BİMODAL İŞİTME İMKANI

Bimodal işitmenin avantajları :

  • Özellikle gürültülü ortamlarda daha fazla netlik ve konuşulanları daha iyi anlayabilme olanağı
  • Seslerin geldiği yönü ayırt edebilme imkanı,
  • Seslerin işitilmesi ve konuşmaların anlaşılması daha kolaylaşır,
  • En sevdiğiniz müzikler artık daha duyulabilir ve anlaşılır olacaktır.

İlk kez, ReSound işitme cihazınız ve uyumlu Cochlear™ İmplantınız varsa* bir Apple cihazından sesleri doğrudan her iki kulağınıza aynı anda aktarabilirsiniz.

Dünyanın ilk akıllı bimodal işitme çözümüne erişim anahtarlarınız.

ReSound işitme cihazı ve uyumlu Coclear İmplantınız birlikte sorunsuz çalışarak üst düzey bimodal işitme deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Her iki cihaz ile işitme deneyiminizi iPhone cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Koklear Implant ReSound LiNX 3D İşitme Cihazı

Bir Cevap Yazın