ReSound ENZO 3D

0
821

ReSound ENZO 3D, ileri derecede işitme kaybı olan hastalarınız için netlik ve kontrol sağlar

Herhangi bir ortamda hastalarınız için daha fazla netlik.

Çok ileri işitme kaybı olan birçok insan için, işitme cihazları sadece sesi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda sesin net olarak algılanmasını sağlamakla ilgilidir.

ReSound ENZO 3D, kullanıcılara seslerin nereden geldiğini hissettirmek için Binaural Directionality IIIteknolojisini kullanır. ReSound ENZO 3D ayrıca, sektördeki en yüksek amplifikasyonu feedback bulunmadan sizlere sunar.

Resound ENZO 3D Çok ileri işitme kaybı olan hastalarınız için diğer işitme cihazlarına kıyasla;

% 60 çevrelerindeki seslerin daha net algılanması

% 60 gürültüde daha iyi konuşma anlaşılırlığı sağlamaktadır.

ReSound Akıllı 3D Uygulaması

Hastalarınıza sorunsuz bağlantı sağlayın

Telefonda konuşmak, ileri düzeyde işitme kaybı olan insanlar için bir meydan okumadır. IPhone® teknolojisi ile üretilen ReSound ENZO 3D, kablosuz kulaklık gibi çalışır; çünkü ses doğrudan işitme cihazlarına aktarılır.

ReSound ENZO 3D, ileri işitme kaybı olan kişiler için iPhone ile ses aktarım imkanı sunan tek işitme cihazıdır. (Android kullanıcıları ReSound PhoneClips+ ile aktarım yapabilirler )

Hastalar aynı zamanda akıllı telefonlarından ses deneyimlerini kişiselleştirmek ve kontrol etmek, ses seviyesini, bas, orta ve tizleri ayarlamak için ReSound Smart 3D uygulamasını da kullabilirler.

ReSound ENZO 3D ile FaceTime® görüntülü görüşmelerinin kullanılması, bir akustik telefon programına kıyasla konuşma anlaşılırlığında % 70 iyileşme sağlamaktadır.

Tıpkı Kablosuz Stereo Kulaklıklar Gibi Bağlanılabilirlik

ReSound ENZO 3D, işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklıklara dönüştürerek telefonla konuşmanızı kolaylaştırır. Gürültülü bir ortamda bile, dikkat çekici netlikle duyarsınız. En sevdiğiniz videoyu izleyerek, müzik dinlerken veya telefonda konuşurken, ReSound ENZO 3D sesi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarmanızı sağlar.

ReSound ENZO 3D ile telefonunuzdan görüntülü görüşmeleri kullanın ve yalnızca sesli mesajlaşma ile karşılaştırıldığında konuşmada % 70 iyileştirme elde edin.

ReSound Assist ile Uzaktan Fitting İmkanı

İlk uygulamanız her zaman klinikte gerçekleşmektedir.

ReSound Assist size uzaktan ince ayar ve uzaktan işitme cihazı güncellemeleri sunarak hastalarınızla iletişim halinde kalmak için ekstra bir seçenek sunuyor.

ReSound Smart Fit yazılımında ReSound Assist‘i yönetebilirsiniz ve daha büyük bir hizmet sunmak için hastalarınızla uzaktan fitting imkanı sunabilirsiniz.

Nasıl çalışır:

  1. Hastanız ReSound Smart 3D App aracılığıyla yardım ister .
  2. ReSound Smart Fit yazılımı ile talebi alırsınız.
  3. Güncellenmiş ayarları ve / veya mesajları gönderiyorsunuz .
  4. Hastanız güncellenmiş ayarları veya mesajları alıyor ve ayarları ReSound ENZO 3D işitme cihazlarına kablosuz olarak indiriyor.

ReSound 3D TEKNOLOJİSİ İLE BİMODAL İŞİTME İMKANI

Bimodal işitmenin avantajları :

  • Özellikle gürültülü ortamlarda daha fazla netlik ve konuşulanları daha iyi anlayabilme olanağı
  • Seslerin geldiği yönü ayırt edebilme imkanı,
  • Seslerin işitilmesi ve konuşmaların anlaşılması daha kolaylaşır,
  • En sevdiğiniz müzikler artık daha duyulabilir ve anlaşılır olacaktır.

İlk kez, ReSound işitme cihazınız ve uyumlu Cochlear™ Nucleus7 İmplantınız varsa bir Apple cihazından sesleri doğrudan her iki kulağınıza aynı anda aktarabilirsiniz.

Dünyanın ilk akıllı bimodal işitme çözümüne erişim anahtarlarınız.

ReSound işitme cihazı ve uyumlu Coclear İmplantınız birlikte sorunsuz çalışarak üst düzey bimodal işitme deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Her iki cihaz ile işitme deneyiminizi iPhone cihazınızdan yönetebilirsiniz.

http://www.duymer.com.tr/isitme-cihazlari/resound-enzo-3d.html

Resound Enzo 3D ve Linx 3D işitme cihazlarımızın her modeli ile uyumludur.

Bir Cevap Yazın