Signia Kesintisiz Güç Sahibi yeni cihazlarını tanıttı

0
452

Türkiye’nin birçok bölgesinden iş ortaklarımız ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen Signia Bahar Lansmanları’nın İstanbul ayağı oldukça beğeni topladı. Bu sene iki aşamalı gerçekleştirdiğimiz lansmanların ilki için İstanbul Point Hotel – The Game’i tercih ettik. Çünkü Signia markasının enerjisini ve farkını gösterecek yerlerden biriydi. Aynı zamanda, genç ve dinamik katılımcı kitlesinde güzel etkileşim yaratabilecek inovatif bir mekandı, tıpkı yepyeni cihazlarımız gibi. Kesintisiz Güç sloganıyla başladığımız İstanbul Lansmanı’nda yeni cihazlarımız; Styletto Connect, Pure Charge&Go ve Motion Charge&Go’yu Uzm. Ody. Ahmet Ovacık’tan dinledik. Dr. Ody. Atılım Atılgan ve Dr. Ody. Ebru Kösemihal hocalarımız değerli katılımlarıyla bizi onurlandırdı. Sunumların bitmesinin ardından konuklarımız mekandaki çeşitli oyunları oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi.  

İzmir Swiss Hotel Büyük Efes’te gerçekleştirilen Signia Bahar Lansmanları’nın İzmir ayağı da oldukça hoş bir atmosferde geçti. “Kesintisiz Güç” sloganıyla devam ettğimiz lansmanda işitme cihazı anlayışına yeni bir soluk getiren cihazımız, Styletto Connect, essential segmentte yeni Pure Charge&Go ve Motion Charge&Go’yu Uzm. Ody. Ahmet Ovacık’tan dinledik. Önemli konuların ve sektörel gelişmelerin ele alındığı İzmir Lansmanı’nda, Prof. Dr. Günay Kırkım’ın Etkin İşitme Cihazı Uygulaması ve Hasta Memnuniyetine Etkisi hakkındaki sunumunu izledik. Ardından, Prof. Dr. Bülent Şerbetçioğlu Geriatrik Popülasyonda İşitme Cihazı Uygulamasındaki Sorunlar ve Öneriler konulu sunumunu yaptı. Sunumların bitmesinin ardından konuklarımız akşam yemeğinde keyifli vakit geçirdi. 

Bu sene farklı iki konseptte gerçekleştirdiğimiz İstanbul ve İzmir Signia Bahar Lansmanları, hem yeni cihazlarımız hem de bıraktığı güzel anılarla konuklarımızda güzel bir etki yarattı.

Ve artık onlar da çok iyi biliyor; “Styletto Connect, bir işitme cihazından daha fazlası.”