Signia Pure Charge&Go Nx işitme cihazları kolaylık, bağlantı ve en doğal ses kalitesini sunar.

0
352

Odyolojide teknoloji lideri Signia, geçen hafta en son yenilikçi işitme cihazları olan Pure Charge&Go Nx’in lansmanını duyurdu. Kablosuz şarj edilebilirliği, lityum iyon piller ve en doğal ses kalitesini birleştirerek, kullanıcının kendi sesinin benzersiz bir şekilde işlenmesini sağlar- yeni Pure Charge&Go işitme cihazları, olağanüstü rahatlık ve yüksek düzeyde konfor sunar.

Günümüz kullanıcıları, etrafındaki tüm sesleri en doğal halleriyle net bir şekilde duymak istiyorlar. Signia kullanıcılar için en doğal sesi sunan, Bluetooth® * ve şarj edilebilirlik özelliği bir arada bulanan ilk işitme cihazını sunar: Pure Charge&Go Nx!

  • PureTM Charge&Go işitme cihazları Dünyada sadece Signia’da bulunan Own Voice Processing (OVP™) özelliği ile kullanıcılara doğal ses dengesi sağlar.

Enter your text here …

  • Endüktif şarj özelliği ile tek kullanımlık pil sorunlarını ortadan kaldırarak yüksek düzeyde konfor sunar.

Enter your text here …

  • Bluetooth® bağlantısı, yüksek kapasiteli lityum iyon güç bataryası tarafından desteklenen düşük enerji tüketimi ile uzun süre boyunca işitme cihazlarına doğrudan ses aktarımı yapılabilmesine olanak tanır.

Dünyada bir ilk: Kendi sesinizi en doğal haliyle duyun.

Pure Charge&Go işitme cihazları,Signia’nın çığır açan Nx platformunun bir parçası olarak 2017’de piyasaya sunulan tescilli Own Voice Processing (OVP) özelliği üzerine inşa edilmiştir.

OVP, birçok yeni işitme cihazı kullanıcısının karşı karşıya kaldığı zorluğu çözmektedir. Kendi seslerini yapay duymaları kullanıcıların işitme cihazı kullanmayı reddetmelerine neden olabilir. Signia’nın önde gelen Ultra HD e2e bilateral bağlantısı, kullanıcının sesini tanımlar ve diğer tüm seslerden ayrı olarak işler. Bu arada, binoral hüzme şekillendirme teknolojisi gürültülü durumlarda bile net konuşma anlayışı sağlar. Sonuç olarak, daha önce kendi sesinden memnun olmayan cihaz kullanıcılarının %80’inin kendi seslerini en doğal şekilde duyduğu için memnuniyetleri artmıştır. ** 

Doğal bir ses ve kolay şarj ile birlikte, Pure Charge&Go’nun yüksek kapasiteli güç bataryası ve gelişmiş Bluetooth bağlantısı sunar. Bu, kullanıcıların televizyon&müzik sesini ve telefon görüşmelerini doğrudan işitme cihazlarına aktarmalarını sağlar. Şarj ömrü 19 saat (ses aktarımsız) 17 saat (5 saat ses aktarımı ile) şarj süresi 3 saattir. 

 Signia Pure Charge&Go işitme cihazları, kullanıcının dinleme deneyimini geliştirmek için birçok ek özellik içerir. Bunların arasında, ayarları değiştirebilmeleri ve işitme cihazlarını doğrudan akıllı telefonlarından kişiselleştirebilmelerini sağlayan Signia’nın myControl ™ Uygulamasına erişim ve işitme cihazlarından en iyi şekilde yararlanmak için destek, egzersiz ve kullanıcı kılavuzlarına erişim sağlayan myHearing ™ Uygulaması yer alıyor. Ayrıca kullanıcılar, işitme sağlığı uzmanları ile uzaktan görüşme yapmalarına olanak tanıyan TeleCare’den yararlanabiliyorlar.

Enter your text here …Kendi ses sorununu çözmenin yanı sıra Pure Charge&Go işitme cihazı, kullanıcıları için başka bir ortak zorluğa da çözüm sunuyor. Lityum iyon güç bataryası ve endüktif şarj cihazı ile hastalar pilleri değiştirmek zorunda kalmadan kolayca cihazlarını kullanmaya devam edebilirler.

Kullanıcılar işitme cihazlarını gece şarj cihazına yerleştirir ve entegre kablosuz şarj sayesinde işitme cihazları her zaman doğru şekilde şarj olur. Pure Charge&Go’da kullanılan gelişmiş lityum-iyon batarya teknolojisi, geleneksel çinko bazlı şarj edilebilir pillerden daha uzun süre dayanır. Ayrıca, pilleri değiştirmeye gerek olmadığı için daha az hareketli parça ve açıklık vardır, böylece cihazın parçalarının kırılma şansını en aza indirir. 

Bir Cevap Yazın