Signia şarj edilebilir işitme cihazları ile sektöre yön veriyor.

0
453

İşitme Sağlığı Uzmanlarının, işitme kaybına sahip kişilerin klinik ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, aynı zamanda işitme cihazı tasarımı, teknoloji özellikleri, kullanım kolaylığı ve fiyat açısından tercihlerini yerine getirme sorumlulukları da vardır. Sadece tüm bu faktörler tüketiciyi tatmin edecek şekilde bir araya geldiğinde, başarılı bir satış garanti edilebilir.

Bu, kullanıcı ve kullanıcı adaylarının, kendilerine en uygun formda, yüksek teknolojiye sahip, doğala en yakın işitme deneyimi sunan son teknoloji odyolojik çözümlere ek olarak, ilgilerini çekecek ve anlayabilecekleri somut avantajlar ile ikna edilmek istedikleri anlamına gelir. Tam da bu noktada şarj edilebilirlik çok önemli bir etkene dönüşebilir.

Günümüzde, şarj edilebilirlik çoğu kişinin teknolojik cihazlarda tercih ettiği bir özellik; akıllı telefondan elektrikli süpürgeye kadar. Aslında, tercihlerin bu yönde olması oldukça anlaşılabilir, çünkü şarj edilebilir cihazların kullanımı hem çok kolay hem de çok rahat.

Konu işitme cihazlarına geldiğinde de şarj edilebilir lityum-ion teknolojisi kullanıcıların telefon, TV, müzik kullanımı için doğrudan ses aktarımını destekleyen en akıllı çözüm. Dolayısıyla hem klinik başarı hem de kullanıcı memnuniyeti ve adaptasyonu için li-ion şarj edilebilir işitme cihazı alternatifleri arasından en uygun olanı seçebilmek önemli bir etken.

Signia en geniş şarj edilebilir işitme cihazı portföyüne sahip!

Signia, çığır açan yenilikleri ile kullanıcı faydasını arttırmayı amaçlar. Bu sebeple, işitme kaybı olan kişilerin doğru klinik ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra satış sonrası desteğin de önemli olduğunu göz önünde bulunduruyoruz.

Sektörün en gelişmiş ve geniş şarj edilebilir cihaz portföyüne sahip olan bir marka olarak Signia hem bütçe hem de tasarım anlamında geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Signia, devrim niteliğindeki SLIM-RIC tasarımını tam anlamıyla bağlantı ve taşınabilir şarj ünitesi özelliklerini yeni Styletto Connect ile tek bünyede kullanıcılarına sunuyor. Aynı zamanda, geleneksel cihaz anlayışına daha yatkın olan kullanıcı kitlesi için de, yine, Bluetooth bağlantısı ve şarj edilebilirlik özelliklerine sahip RIC Pure Charge&Go Nx ve BTE Motion Charge&Go Nx cihaz seçeneklerini sunuyor. RIC ve BTE işitme cihazları CROS uyumlu oldukları oldukları için tek yönlü işitme kaybına sahip kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilirler.

İlk defa, bütün form faktörleri tüm performans seviyelerinde mevcut. Böylece, Signia olarak bütçe anlamında daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edebiliyoruz.

Signia şarj edilebilir işitme cihazları portföyünü websitemizden inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın