SONIC | Trek SP & UP

0
354

Sonic Trek ile, sektördeki en güçlü UP işitme cihazı modeliyle ileri ve çok ileri işitme kaybına sahip işitme cihazı kullanıcılarına güçlü, doğal ve en ileri teknolojileri içeren bir çözüm sunuyor.

Optimize edilmiş bir ses deneyimi için benzersiz ses stratejileri;

Trek, ileri ve çok ileri işitme kaybı olanlar için yeterli ses yükseltmesi ihtiyacını karşılar. Eşsiz dijital sinyal işleme stratejisi, sesin net ve doğal olmasını sağlar. Konuşma Değişkeni İşleme (SVP) bunu, en uygun zaman ve frekans çözünürlüğü ihtiyacını ele alarak yapar. SVP, gelen sesi kanallara bölmeden geniş bant akustik sinyale kazanç uygular ve ölçer. Ayrıca, iki seçilebilir amplifikasyon stratejisi sunar; bu kullanıcıların bireysel ihtiyaçları için önemlidir.

Phoneme Focus Konuşma sinyalindeki tüm ince detayların maksimum işitilebilirliğini sunar. Bu strateji, her bir foneme amplifikasyon miktarını uygulamak için kazancı hızlı bir şekilde ayarlar.

Envelope Focus Konuşma zarfından gelen bilgilere güvenen hastaları desteklemek için tasarlanmıştır. Bu strateji, zarf bilgisini koruyarak fonemler arasında daha fazla kontrast için konuşma sinyalinin büyütülmesinde daha az değişiklik yapar.

Sonic Trek Temel Özellikleri

2,4 GHz Bluetooth®

SVP (Konuşma Değişkeni İşleme) +  SoundDNA2

SmartCompress

Adaptif SPiN Yönlülük

SPiN Yönetimi

STM ile Adaptif Feedback İptal Edici Pro (AFC Pro)

Frekans Transferi

Genişletilmiş Dinamik Alan (EDR)

Alçak Frekanslarda Amplifikasyon

Ses Seviyesi Artış Seviyesi Seçenekleri

Binaural Kullanım & Özellikler

Duyumed hakkında;

1997 yılında kurulan Duyumed, işitme cihazları ve odyoloji cihazları konusunda faaliyet gösteren bir işitme ve odyoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Duyumed A.Ş. Sonic işitme cihazları, Resonance odyoloji cihazları, Amplivox odyoloji cihazları, Biomed-Jena vestibüler sistem test cihazları, MedRx REM ve tinnitus ölçüm cihazlarının Türkiye tek distribütörüdür.

Ayrıntılı bilgi için; info@duyumed.com

Bir Cevap Yazın